Klimatyzatory naścienne

Klimatyzatory naścienne dzięki swej uniwersalności i niewielkim rozmiarom mogą być montowane praktycznie w każdym pomieszczeniu, polecamy to rozwiązanie do mieszkań, biur oraz pomieszczeń gdzie nie można ukryć klimatyzacji w suficie podwieszanym.

Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe - są to urządzenia wmontowywane w konstrukcję sufitu podwieszanego. Nawiew powietrza następuje równomiernie w czterech kierunkach. Na życzenie klienta można zablokować nawiew w jednym z kierunków. Klimatyzatory kasetonowe mają opcję doprowadzenia do nich świeżego powietrza. W standardzie wyposażone są one w pompkę skroplin.

Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe

Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe zaletą tych urządzeń jest łatwy montaż zarówno pionowo przy podłodze jak i poziomo pod sufitem. Daje to możliwość oszczędności przestrzeni pomieszczenia. Klimatyzator zapewnia szeroki kąt nawiewu, dzięki czemu idealnie nadaje się do wysokich pomieszczeń.

Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory kanałowe dają możliwość klimatyzowania kilku pomieszczeń jednocześnie, w tym pomieszczeń o nietypowym kształcie. Ochłodzone powietrze rozprowadzane jest kanałami. Wypływ powietrza odbywa się przez kratki wentylacyjne. Urządzenia posiadają spręż do 200Pa daje to możliwość klimatyzowania nawet rozległych wnętrz.

Klimatyzatory typu multisplit

Jednostki wewnętrzne tych urządzeń pracują i sterowane są niezależnie od siebie. Zastosowanie tego typu urządzeń jest najkorzystniejsze kiedy nie ma możliwości zamontowania kilku jednostek zewnętrznych. Jako jednostki wewnętrzne mogą być stosowane jednostki naścienne, kasetonowe, podsufitowe, przypodłogowe, kanałowe.

Posiadamy klimatyzatory multisplit od 4 do 13kW, pozwalające zamontować w jednej instalacji wiele jednostek wewnętrznych różnego typu.

Dysponujemy sprzętem wiodących marek.